3 pokoje | ogródek 70 m2 | wys. standard | Sławin

Mieszkanie na sprzedaż
915 000,00 PLN , Pow. 65,77 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
65,77 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Lublin Sławin , Chabrowa
Rok budowy:
2016
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
652506
Cena za m2:
13 912,12 PLN
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie.
Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2.
Wykończenie w wysokim standardzie z dodatkowymi udogodnieniami. 

Skład nieruchomości:
- salon z aneksem i wyjściem na taras i do ogrodu o pow. 70m2,
- 2 sypialnie,

- drzwi wewnętrzne bezprzylgowe, 
- budynek z 2016 r.,
- teren zamknięty. 

Ważne informacje:
- czynsz 600 zł z zaliczkami, 
- pełne wyposażenie AGD,
- pralka i suszarka w łazience,
- szafy z zabudowie,
- piec dwufunkcyjny, 
- piętro 0/3,
- winda w budynku,
- łazienka z prysznicem,
- taras z wyjściem na ogród,
- mieszkanie dwustronne,
- okna PCV na północny wschód i zachód, 
- hala garażowa w budynku,
- na terenie inwestycji 3 bloki. 

W sąsiedztwie mieszkania:
- Biedronka 300 m,
- Paczkomat 350 m,
- Stokrotka 400 m,
- Siłownia 400 m, 
- Przedszkole 400 m,
- Gabinet kosmetyczny 400 m,
- przystanek MPK 250 m.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Ofertę przygotowała i prezentuje:
Anna Ipnar, 663 689 906.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna.